Newsletter

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów?

Dodaj swój adres e-mail:

Aktualności

Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2010 największe filmowe wydarzenie lata!

dodano: 2010-06-24 16:40:08

 

                                       

         

Od 1 lipca do końca sierpnia Sopot i Zakopane - miasta partnerskie - kolejny raz zmienią się w największe w Europie i na dodatek darmowe, wakacyjne kina pod gwiazdami. Hity filmowe i klasyka kina, będą wyświetlane codziennie na olbrzymich ekranach sopockiego Molo i przy zakopiańskich Krupówkach. Obydwa miasta połączy też specjalny, wakacyjny pociąg z jedynymi na świecie Wagonami Filmowymi.

Dwie wakacyjne stolice Polski ponownie zaoferują wieczorne spotkanie z dobrym kinem.
Na widzów czekają nietypowe sale kinowe, gdzie będą oglądać filmy na plażowych leżakach lub góralskich ławach. Każdego dnia zarówno na Molo, jak i na Krupówkach w projekcji będzie mogło uczestniczyć ponad 1000 osób. Wszystkie seanse rozpoczynać się będą o tej samej godzinie tuż po
zachodzie słońca.

Uroczyste Gale Otwarcia ORANGE KINO LETNIE 2010 odbędą się 1 lipca br. równocześnie w Sopocie i Zakopanem. Pokazany na nich zostanie „Moonwalker” (1988) - pełnometrażowy film według scenariusza Michaela Jacksona, stanowiący połączenie jego najlepszych teledysków, przeplatanych fragmentami koncertów oraz serią fabuł fantasy. W filmie wykorzystano m.in. ujęcia z teledysków "Man In The Mirror", "Smooth Criminal", „Leave Me Alone” czy "Come Together".

Tegoroczny repertuar ORANGE KINO LETNIE 2010 jest bogaty i różnorodny. Na ogromnych, pneumatycznych ekranach (Airscreen ®) widzowie zobaczą m.in. „Sherlocka Holmesa”, „Kac Vegas” czy polski „Trick”, kolejną koprodukcję Telekomunikacji Polskiej. Filmowy „rozkład jazdy” został podzielony na dni tematyczne: „poniedziałki z rodziną”, „wtorki z klasyką kina”, „Środy z Orange i mega hitem”, „roztańczone czwartki”, „kino akcji w piątki”, „soboty
z komedią” oraz „zakochane niedziele”. Dzięki temu każdy, niezależnie od upodobań znajdzie coś dla siebie. Wstęp na seanse będzie bezpłatny, co ułatwi dostęp do
dobrego kina, polecanego przez Orange.

Miedzy miastami kursować będą 2 składy specjalnego, wakacyjnego pociągu TLK - „Orange Kino Letnie”. Ma on w składzie jedyne na świecie Wagony Filmowe – z mobilnymi salami kinowymi, przygotowane przez PKP Intercity we współpracy z Outdoor Cinema i Orange. Codziennie, pociąg ruszać będzie o tej samej godzinie z Gdyni i Zakopanego. Przez całą podróż wyświetlane będą kinowe hity i popularne seriale telewizyjne. Ważny bilet na przejazd będzie jednocześnie biletem wstępu do Wagonu Filmowego.

Orange Kino Letnie to nie tylko projekcje filmowe. Wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu zapraszamy też na Weekendy Sportów Ekstremalnych z Orange. W dniach 17-18 lipca, 31 lipca-1 sierpnia oraz 14-15 sierpnia odbędą się pokazy i zawody
w skimboardingu i kitesurfingu w Sopocie oraz skateboardingu i rollerskates w Zakopanem, na których wystąpią mistrzowie Polski i Europy. Każdy zainteresowany będzie miał też możliwość nauki tych niezwykle efektownych sportów.

W tym roku Orange Kino Letnie dołączyło do społeczności internetowych. Wystartowały profile na Facebooku, Gronie i Naszej-Klasie, ciekawe materiały zamieszczane będą również na YouTube i Vimeo.

Orange Kino Letnie zapoczątkowany został w 2007 roku przez Outdoor Cinema, specjalistę w organizacji projekcji filmowych na otwartym powietrzu, i PTK Centertel, operatora sieci Orange. Współorganizatorami projektu, podobnie jak w roku ubiegłym są miasta partnerskie Sopot i Zakopane, Kąpielisko Morskie Sopot oraz Biuro Promocji Zakopanego. Oficjalnym przewoźnikiem jest PKP Intercity, a partnerem strategicznym telewizja TVN. Patronami medialnymi są: Radio ZET, Planeta FM, Wirtualna Polska i Gazeta Wyborcza. Imprezę wspiera także sieć salonów EMPIK, firma reklamy zewnętrznej AMS oraz sieć bankomatów Euronet. Sponsorami wspierającymi są: Villeroy & Boch, Żywiec Zdrój i Samsung.

Więcej na www.orangekinoletnie.wp.pl.

 

Spis wszystkich aktualności »

Kino objazdowe