Newsletter

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów?

Dodaj swój adres e-mail:

Aktualności

Już od dziś weekendowe projekcje filmowe w Warszawie w Orange Stacji Balon.

dodano: 2012-07-09 14:15:26

 

Już od 5 lipca, przez całe wakacje, w samym sercu miasta na terenie najbardziej "odlotowego" miejsca w Warszawie - Orange Stacja Balon - odbywać się będą weekendowe projekcje filmowe.  W wyjątkowym miejscu na praskim brzegu Wisły, gościć będzie największy wakacyjny festiwal filmowy Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2012. W każdy piątek, sobotę i niedzielę, w lipcu o godzinie 22.00 a w sierpniu o 21.30, wyświetlane będą filmy z weekendowego repertuaru festiwalowego. I tak w piątki w cyklu "Francuski czar", będzie można przypomnieć sobie m.in. komedie "Jeszcze dalej niż północ", "Dwa dni w Paryżu" i niezapomnianą "Amelię". W soboty, w cyklu "Oscary, oscary..." zostaną pokazane irańskie "Rozstanie", "O Północy w Paryżu" Woody'ego Allena, obsypany złotymi statuetkami brytyjski "Jak zostać królem" czy "Debiutanci" z Ewanem McGregorem. A w niedziele "Rock'n'rollowe historie" czyli fabularne i dokumentalne filmy o gwiazdach muzyki: "Rolling Stones w blasku świateł " niezwykły zapis koncertu w reżyserii Martina Scorsese czy "Last days" opowieść inspirowana ostatnimi dniami życia Kurta Cobaina. Szczegółowy repertuar pokazów filmowych w Orange Stacja Balon na stronie festiwalowej www.OrangeKinoLetnie.wp.pl 
Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!


Orange Stacja Balon - przy zjeździe z mostu Świętokrzyskiego, tuż obok Stadionu Narodowego - to niezwykłe miejsce, które oferuje wiele atrakcji, a największą z nich jest lot balonem wypełnionym helem. Z wysokości 120 metrów można podziwiać przepiękną panoramę Warszawy, a lot jest niepowtarzalnym przeżyciem, wywołującym poczucie lekkości, wolności i radości.

 


Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2012 to projekt realizowany we współpracy miast partnerskich - Sopotu i Zakopanego. Organizatorem jest firma Outdoor Cinema – specjalista w organizacji projekcji filmowych na otwartych przestrzeniach. Sponsorem Tytularnym już po raz piąty jest Orange. Firmy współpracują przy tym projekcie z Sopockim Kąpieliskiem Morskim, Stowarzyszeniem Turystycznym Sopot oraz Biurem Promocji Zakopanego. Oficjalnym przewoźnikiem jest PKP Intercity, a partnerem strategicznym telewizja TVN. Patronami medialnymi są: Radio ZET, Planeta FM, Wirtualna Polska, Gazeta Wyborcza i Stopklatka. Imprezę wspiera także sieć salonów EMPIK, firma reklamy zewnętrznej AMS, sieć bankomatów Euronet oraz magazyn Art&Business. Sponsorami wspierającym są firmy Villeroy & Boch oraz Lotus Grill.
 

 

Spis wszystkich aktualności »

Kino objazdowe