Newsletter

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów?

Dodaj swój adres e-mail:

Aktualności

Anna Przybylska odebrała Diamentowy Klaps Filmowy podczas jubileuszowej gali festiwalu ORANGE KINO LETNIE SOPOT – ZAKOPANE 2012

dodano: 2012-07-18 13:21:25

 

14 lipca w sobotę, w Sopocie na Molo, podczas jubileuszowej gali Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane 2012, wręczyliśmy nagrodę festiwalową Diamentowy Klaps Filmowy.

Diamentowego Klapsa Filmowego wręczamy od 2011 roku – mówi Paweł Adamski, Prezes Outdoor Cinema organizatora festiwalu – to nagroda, którą przyznajemy aktorce lub aktorowi za osobowość, wnoszącą do kina pozytywne przesłanie, dostarczające widzom wielu wzruszeń, emocji i pozytywnej energii. Właśnie takie uczucia towarzyszą uczestnikom Orange Kino Letnie Sopot-Zakopane i ta nagroda ma podkreślać wakacyjny charakter naszego festiwalu. Pierwszy Diamentowy Klaps Filmowy otrzymał, w roku ubiegłym, Borys Szyc.

W tym roku statuetkę otrzymała aktorka, która rolą sympatycznej policjantki Marylki w serialu "Złotopolscy", od razu podbiła serca Polaków - nie tylko płci męskiej. Od tamtej pory obecna jest zarówno w kinie jak i w telewizji, a postaci w które się wciela to najczęściej kobiety żywiołowe i pełne poczucia humoru. Jej popularność od wielu lat nie zmienia się, wygrywa wszystkie rankingi na najpiękniejszą, najseksowniejszą i najbardziej lubianą. Mimo tak ogromnej popularności, nagród i międzynarodowych kontraktów reklamowych, pozostała cały czas naszą "dziewczyną z sąsiedztwa".  Nagrodę Diamentowy Klaps Filmowy otrzymała w tym roku Anna Przybylska.

 Jubileuszową galę w Sopocie otworzył Jacek Karnowski Prezydent Miasta, Paweł Adamski Prezes Zarządu Outdoor Cinema, Michał Paschalis-Jakubowicz Dyrektor Marketingu Orange oraz Wojciech Partyka Pełnomocnik Zarządu PKP Intercity. Wśród gości specjalnych festiwalu, oprócz Anny Przybylskiej, pojawili się m.in. Katarzyna Figura i Piotr Siwkiewicz - rodzice chrzestni Wagonu Filmowego Orange Kino Letnie, Borys Szyc laureat Diamentowego Klapsa Filmowego 2011 oraz Martyna Wojciechowska, która tego samego dnia otworzyła wystawę fotograficzną „Kobieta na krańcu świata. Cztery lata inspirujących podróży”. Gospodarzem wieczoru był Olivier Janiak. Galę w Zakopanem otworzył Janusz Majcher Burmistrz Zakopanego w towarzystwie Grzegorza Szkaradka Dyrektora Zakładu Południowego PKP Intercity i Artura Pasika przedstawiciela Outdoor Cinema. Galę poprowadziła Omenaa Mensah.

 

 

Spis wszystkich aktualności »

Kino objazdowe