Newsletter

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów?

Dodaj swój adres e-mail:

Aktualności

Szczęśliwego Nowego Roku, w którym zapraszamy na pokazy filmowe od 15 stycznia!

dodano: 2015-12-31 15:35:58

 

Wszystkim widzom Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema życzymy dziś szampańskiej zabawy i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!

 
Do naszego kina zapraszamy już od 15 stycznia, kiedy w Mińsku Mazowieckim rozpoczynamy trasę z największymi przebojami stycznia! Dzieci będą mogły obejrzeć wspaniały film familijny "Bella i Sebastian 2", który od początku grudnia przyciąga do kin rodziny w całej Polsce. Dla starszych widzów mamy aż trzy premierowe propozycje!
 
 
"Słaba płeć?" to przezabawna opowieść o życiu w wielkim mieście, gdzie w roli głównej zobaczymy zjawiskową Olgę Bołądź.
 
 
 
"Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" to druga zabawna propozycja dla naszych widzów. Tym razem rzecz dzieje się w Ciechocinku, do którego przyjeżdża przystojny jazzman z Londynu i zakłada big bandowy zespół. Ciepła, pełna inteligentnego humoru opowieść wydaje się być idealnym remedium na zimno i brak słońca :-)
 
 
 
Repertuar zamyka mocna propozycja "Pitbull. Nowe porządki", czyli kontynuacja absolutnego hitu Patryka Vegi. Będą wybuchy, gangsterskie porachunki i szybkie romanse, czyli wszystko to, co w kinie sensacyjnym najlepsze...
 
 
Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przygotowaliśmy dalsze pokazy filmu "Makbet", a dla najmłodszych widzów kontynuujemy wyświetlanie mega hitu "Hotel Transylwania 2".
 
Zapraszamy!

 

Spis wszystkich aktualności »

Kino objazdowe