Newsletter

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów?

Dodaj swój adres e-mail:

Aktualności

Cztery polskie filmy w marcowej trasie naszego kina

dodano: 2016-03-02 10:50:13

 

4 marca, czyli już w najbliższy piątek, rusza kolejna trasa Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema. 
W kilkunastu miejscowościach, w których nie ma kin, zaproponujemy przegląd najciekawszych polskich produkcji filmowych ostatnich miesięcy.
Zanim to jednak nastąpi, w każdej miejscowości oddajemy odwiedzane sale kinowe dla najmłodszych. Bajka "Robinson Crusoe" to najnowsza adaptacja książki Daniela Defoe, tym razem w wersji dla dzieci.
 
 
Pierwszą polską produkcją jest natomiast film - pojedynek aktorski pomiędzy Andrzejem Chyrą i Marcinem Dorocińskim. Do tego dochodzi rola wspierająca Andrzeja Grabowskiego i mamy... przepis na mrożący krew w żyłach thriller "Na granicy".
 
 
"Moje córki krowy" to natomiast ciepła i przewrotna opowieść o przemijaniu. Film Kingi Dębskiej to jeden z największych hitów kinowych w tym roku zadowalający zarówno widzów, jak i krytyków. W obsadzie świetne Agata Kulesza i Gabriela Muskała, a także rewelacyjni Marian Dziędziel i Marcin Dorociński w nietypowej dla siebie roli... nieudacznika. Polecamy!
 
 
Niewątpliwym wydarzeniem będą też seanse "Historii Roja", pierwszego filmu fabularnego o żołnierzach wyklętych.
 
 
Na deser zostawiamy absolutny hit tego roku, komedię romantyczną z prawdziwego zdarzenia. "Planeta singli" to film, jakich mało w Polskich kinach. Podobno do twórców pukają już producenci z Hollywood, trzymamy więc kciuki za negocjacje, a Was zapraszamy na ponad dwie godziny świetnej zabawy :-)
 
 
Szczegóły jak zwykle na http://kinoletnie.pl/kinoobjazdowe 
 

 

Spis wszystkich aktualności »

Kino objazdowe