Newsletter

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje dotyczące naszych produktów?

Dodaj swój adres e-mail:

Aktualności

Batman i Superman pytają się Łowcy czy podczas Letniego przesilenia Wszystko Gra?

dodano: 2016-05-05 13:22:12

 

Tak w skrócie prezentuje się nasz majowy repertuar :-) Już od 6 maja wyruszamy w kolejną trasę po Polsce.

Głównym punktem naszego programu będzie najnowsza mega produkcja Agnieszki Glińskiej #WszystkoGra z Kingą Preis, Elizą Rycembel, Stanisławą Celińską i Sebastianem Fabijańskim.
 
 
Dla najmłdoszych przygotowaliśmy filmową wersję jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów "Ratchet i Clank". Maciej Musiał, Grzegorzy Hyży i Jerzy Kryszak podkładający głosy w polskiej wersji językowej gwarantują, że od dawna w galaktyce nie było tak zabawnie!
 
 
Nieco starsze dzieci zapraszamy na dwa Hollywoodzkie mega hity!
Pierwszy z nich, "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" to jeden z najlepiej sprzedających się filmów w USA tego roku! Świetnia obsada, niesamowite efekty specjalne i konflikt pomiędzy dwoma najbardziej popularnymi super bohaterami dostarczą rozrywkę na najwyższym światowym poziomie.
 
 
Drugi film, to propozycja od producenta "Czarownicy", czyli "Łowca i Królowa lodu". Chris Hemsworth, Emily Blunt i zjawiskowa Charlize Theron zadbają o to, by Wasze serca nie zamarzły...
 
 
Oba filmy wyświetlamy w 2D i z polskim dubbingiem!
 
Ostatnim naszym majowym filmem jest propozycja dla młodzieży, czyli świetna historia o bardzo ciężkich czasach - "Letnie przesilenie".
 
 
Zapraszamy!

 

Spis wszystkich aktualności »

Kino objazdowe